Державіаслужба хоче знати, скільки грошей у авіаперевізників

Державіаслужба хоче знати, скільки грошей у авіаперевізників

2133
Укрінформ
Державна авіаційна служба України підготувала проект закону, що приводить українські авіаційні правила у відповідність до законодавства ЄС. Зокрема, нормами проекту передбачається встановлення контролю з боку держави за фінансовим становищем авіаперевізників.

Це випливає з тексту законопроекту "Про особливості державного регулювання діяльності авіаційних перевізників, пов’язаної з перевезенням пасажирів, вантажу та/або пошти повітряним транспортом", що виставлений на сайті Служби з метою громадського обговорення.

Згідно із запропонованим законопроектом, орган ліцензування оцінюватиме наявність у авіаперевізника достатніх фінансових ресурсів для виконання ним своїх фактичних та потенційних зобов’язань перед підприємствами та пасажирами, а також покриття своїх постійних та змінних витрат на виробничу діяльність.

"Проект закону приводить українські правила у відповідність до законодавства ЄС у сфері ліцензування перевезень пасажирів, вантажу та/або пошти повітряним транспортом", - зазначили у цьому зв'язку в Державіаслужбі.

Як повідомлялося, парафована у 2013 році Угода про спільний авіаційний простір між Україною та Євросоюзом передбачає імплементацію низки європейських норм до національного регулювання. Зокрема, йдеться про "застосування правил ліцензування авіаперевізників, переважно еквівалентних тим, що зазначені в главі ІІ Регламенту (ЄС) № 1008/2008 Європейського парламенту та Ради від 24 вересня 2008 року про спільні правила здійснення авіаперевезень в Європейському Союзі".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-