Китай пропонує Україні зону вільної торгівлі - 07.11.2016 13:01 — Новини Укрінформ
Китай пропонує Україні зону вільної торгівлі

Китай пропонує Україні зону вільної торгівлі

2540
Ukrinform
Китайська сторона запропонувала створення українсько-китайської зони вільної торгівлі.

Про це у Києві на Першому міжнародному українському форумі Шовкового шляху 2016 Ukraine Silk Road Forum заявив посол КНР Ду Вей, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Китайська сторона запропонувала на робочому рівні амбітну мету - створення українсько-китайської зони вільної торгівлі. Сподіваємося на активізацію дослідження цього питання з української сторони", - сказав він.

Крім того, за словами посла КНР, реалізація китайського проекту Шовкового шляху, що покликаний активізувати економічне співробітництво і нарощування торгівлі між КНР і Європою, є немислимою без України.

"Без України реалізація ініціативи буде неповною, навіть немислимою. Через це Україна стала однією з перших серед більш ніж 60 країн, які приєдналися до Шляху", - зазначив він.

Україна разом з 20 іншими країнами увійде в створювану Китаєм асоціацію з просування економічного співробітництва - проект Шовкового шляху, для запуску якої китайські фонди зібрали вже близько 300 мільярдів юанів або близько 46 мільярдів доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>