Франківські супермаркети банку "Форум" підуть з молотка

Франківські супермаркети банку "Форум" підуть з молотка

1706
Ukrinform
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставляє на продаж права вимоги за кредитом, у забезпечення якого передано будівлю гіпермаркету і супермаркет будівельних матеріалів та побутової техніки в Івано-Франківську за стартовою ціною у 40,78 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

"16 листопада відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитом, у забезпечення якого передано будівлю гіпермаркету і супермаркет будівельних матеріалів та побутової техніки в Івано-Франківську. Стартова ціна лоту - 40,78 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Фонд гарантування вкладів виставляє на продаж право вимоги за кредитом юрособи, що перебуває на балансі ПАТ «Банк Форум». Компанія-позичальник веде активну господарську діяльність у сфері будівництва та експлуатації (передача в оренду) власного нерухомого майна. Обслуговування кредиту припинилось лише після введення в банк тимчасової адміністрації. Станом на початок вересня цього року заборгованість за договором (тіло та нараховані відсотки) сягнула 117,81 млн грн. 

При цьому у забезпечення за кредитом передано два об'єкти торговельної нерухомості, загальною площею 16 572,8 м кв, у м. Івано-Франківськ. Мова йде про приміщення гіпермаркету, загальною площею 13 062,8 м кв. Комплекс було введено в експлуатацію в 2005 році. Приміщення обладнане системою відеоспостереження, клімат-контролю, пасажирськими та вантажними ліфтами. Крім того у гіпермаркеті є спеціальні зони для відпочинку та дитяча кімната. Поруч з комплексом розташовується паркувальний майданчик на 200 машиномісць. 

Також у заставі банку - приміщення супермаркету, загальною площею 3 559,4 м кв, що  використовується для продажу побутової техніки. Будівля здається в оренду єдиному орендарю - юридичній особі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-