Гройсман каже, що на субсидії вистачить 4–6% держбюджету

Гройсман каже, що на субсидії вистачить 4–6% держбюджету

937
Ukrinform
На забезпечення державною соціальною підтримкою громадян України, які дійсно її потребують, піде лише 4–6% від бюджету країни.

Про це Прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав у Facebook.

«Сьогодні багаті платитимуть за себе самі, а кожен українець, який потребує допомоги, - отримає її адресно через систему субсидій (і для цього достатньо лише 4-6% від бюджету країни. При цьому ми ліквідовуємо нарешті газові схеми, які працювали роками», - зазначив Гройсман.

Він наголосив, що занижена ціна на газ коштувала Україні занадто дорого. Держава з податків покривала різницю в ціні як за бідних, так і за багатих, до того ж значні кошти вимивалися з бюджету через спекуляцію на різних цінах і завищених нормах споживання. «Це колосальна сума, яка до 2015 року сягала 28% розміру державного бюджету», - підкреслив Прем’єр-міністр.

Тепер же, за його словами, заощаджені кошти влада спрямовує на відродження обороноспроможності, розвиток інфраструктури, поступове підвищення соціальних стандартів.

Прем'єр-міністр також наголосив, що наведені цифри наочно засвідчують, «наскільки безпідставними є спекуляції деяких політиканів, що нібито коштів для виплати субсидій може забракнути».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-