Наступна місія МВФ приїде в Україну наприкінці жовтня - Данилюк

Наступна місія МВФ приїде в Україну наприкінці жовтня - Данилюк

Укрінформ
Місія МВФ щодо перегляду виконання Україною умов розширеного кредитування прибуде до Києва у другій половині нинішнього місяця.

Про це поінформував у п'ятницю в Вашингтоні міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Наприкінці жовтня", - відповів міністр на запитання Укрінформу, на коли запланований приїзд місії.

Як повідомив Данилюк, діалог з МВФ відбувається постійно, і зараз обговорюється цілий комплекс питань, у тому числі хід виконання реформ, а також проект бюджету України на наступний рік.

У цьому зв'язку міністр поінформував, що проект Бюджету-2017 рік був відправлений на ознайомлення до Фонду. "Уже є коментарі, і ми навіть вже відповіли на деякі з них, тобто процес йде", - зазначив Данилюк.

Він зауважив, що коментарі містили, в основному, уточнюючі запитання по окремих сферах. "Проект бюджету – це складний документ, вони хочуть зрозуміти, як він формувався, які були закладені реформи, наскільки він є реалістичним. Те, що ми отримали – це досить позитивний відгук.

Водночас, він зазначив, що мають місце також зауваження. Міністр підкреслив, що цей документ – лише проект бюджету, спрямований і до Верховної Ради, і до МВФ, щоб отримати відгук. "У нас є два місяці, щоб його доопрацювати, і це нормальний процес, до нього треба ставитися як до нормального діалогу, спрямовано на те, щоб зрештою ми мали якісний бюджет.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-