У Гонтаревої чекають ще більше депозитів

У Гонтаревої чекають ще більше депозитів

1246
Ukrinform
Національний банк України на фоні відновлення довіри населення та бізнесу до банківського сектору очікує на прискорення притоку гривневих вкладів до банків у наступних кварталах.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"У наступних кварталах НБУ очікує на прискорення притоку гривневих вкладів до банків завдяки поступовому відновленню довіри населення та бізнесу до банківського сектору. Водночас триватиме зниження ставок за депозитами", - йдеться у повідомленні.

У НБУ наголошують, що за 8 місяців 2016 року кошти населення у платоспроможних банках зросли на 4,8% у національній валюті та 1,9% в іноземній валюті. Разом з тим ставки за вкладами у гривні протягом звітного періоду знижувалися паралельно з переглядом НБУ облікової ставки, яку знижено з 22% на початку року до 15% станом на 16 вересня.

Окрім цього, приплив коштів населення та бізнесу дозволив платоспроможним банкам повернути Національному банку у січні-серпні 22 млрд грн заборгованості за стабілізаційними кредитами та рефінансування (за основною сумою, без урахування нарахованих відсотків).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-