Dragon Capital придбала два логістичні комплекси під Києвом

Dragon Capital придбала два логістичні комплекси під Києвом

1024
Ukrinform
Інвестиційна компанія Dragon Capital Investments Limited завершила угоди з придбання часток у двох великих логістичних комплексах під Києвом.

Про це Укрінформу повідомили в самій компанії.

Так, компанія придбала East Gate Logistic, логістичний комплекс класу А у Борисполі, у Akron Investment Central Eastern Europe II B.V. і 60% у West Gate Logistic, логістичному комплексі класу А в с.Стоянка Київської області, у GLD Holding GmbH. Сума угод не розголошується.

East Gate Logistic був побудований у 2007 році, загальна площа логістичного комплексу становить 49 600 кв. м, орендна площа - 49 100 кв.м. Логістичний комплекс West Gate Logistic був побудований у 2008 році, його загальна площа становить 97 200 кв.м, орендна - 96 300 кв.м.

Загальна площа двох комплексів становить більш як 10% загальної площі всіх складських приміщень класу А в Україні.

«Сьогодні на ринку складської нерухомості Київської області спостерігається досить високий рівень вакантності, проте насиченість ринку якісними складськими приміщеннями класу А залишається на досить низькому рівні. Не дивно, що вакантность у East Gate і West Gate - нижча 8%, тоді як у середньому на ринку - 15%. Більше того, практично не ведеться будівництво нових складських комплексів. Ми дуже вибірково підійшли до інвестування в сегмент складської нерухомості, вибравши одні з найякісніших активів на ринку. Обидва комплекси мають хороший набір орендарів, високу якість будівництва і зручне місцерозташування, що забезпечує стабільний орендний доход. Ми розраховуємо, що найближчим часом нам вдасться підвищити заповнюваність у цих комплексах і зробити їх роботу ще ефективнішою», - зазначив керуючий директор, керівник напряму прямих інвестицій Dragon Capital Володимир Тимочко.

Нагадаємо, Інвестиційна компанія Dragon Capital Investments Limited входить до групи компаній Dragon Capital. Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована в 2000 році в Києві. Міноритарним пакетом Dragon Capital з 2007 року володіє Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

У листопаді 2015 року компанія запустила новий фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund (DCNUF), якірним інвестором якого став Ukrainian Redevelopment Fund LP, приватний інвестиційний фонд, керований Soros Fund Management (SFM) в інтересах сім'ї Сороса.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-