Прокуратура розслідує шахрайство з продажем танків на 22 мільйони

Прокуратура розслідує шахрайство з продажем танків на 22 мільйони

1210
Ukrinform
Прокуратура перевіряє причетність службовців Департаменту відчуження військового майна Міністерства оборони до махінацій з продажем бронетехніки на суму 22,8 млн грн.

Про це повідомляє Військова прокуратура Центрального регіону України.

У відомстві повідомили, що упродовж 2013 року товариство з обмеженою відповідальністю проводило роботи з оцінки вартості надлишкового майна Збройних Сил України, а саме танків Т-64Б1 та Т-64Б1В, призначених для продажу.

«Під час проведення планового аудиту Департаменту відчуження військового майна Міноборони України, встановлено заниження ринкової вартості реалізованих танків на суму понад 22,8 млн гривень», - зазначили у прокуратурі.

З метою з’ясування причин, що призвели до заниження вартості танків, можливих порушень в діях конкретних керівників Міноборони України та суб’єкта оціночної діяльності, а також встановлення остаточної суми збитків, тривають позапланові ревізії фінансово-господарської діяльності Департаменту відчуження військового майна Міністерства оборони, держпідприємства «Харківський бронетанковий завод» та військових частин.

Крім того, відпрацьовуються версії щодо можливих порушень керівниками держпідприємств під час подальшої реалізації цієї військової техніки.

Досудове розслідування триває.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-