Гройсман анонсував "розумну" реформу митниці за рекомендаціями США

Гройсман анонсував "розумну" реформу митниці за рекомендаціями США

2757
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з делегацією США, яка презентувала рекомендації щодо реформи української митниці і прикордонної служби.

Про це він повідомив у Фейсбуці.

"Щойно зустрівся з делегацією США, яка презентувала рекомендації щодо реформи української митниці і прикордонної служби. Ця підсумкова зустріч - початок формування дуже амбітного і абсолютно реального плану реформи. Ми зосередимо увагу на 4 основних напрямках роботи: професійна і ефективна організація служби, використання "розумного" обладнання і, як наслідок, скорочення "людського чинника", зміна системи управління у митній службі та торгівлі з метою підняття рівня доходів і захисту національної безпеки, скорочення корупції на усіх рівнях", - написав Прем'єр.

За словами Гройсмана, наступним кроком стане затвердження рекомендацій урядом і формування плану дій щодо проведення реформи, а також утворення спільної робочої групи. "Особисто я - за невідкладне впровадження змін. З безладом на митниці розберемось раз і назавжди", - написав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-