Кличко: Японські компанії готові інвестувати в проекти у Києві

Кличко: Японські компанії готові інвестувати в проекти у Києві

922
Ukrinform
Японія і політично, і економічно продовжить підтримувати Україну, проте для цього Україна має й надалі демонструвати, що втілює необхідні зміни та реформи.

Про це заявив у Токіо мер Києва Віталій Кличко після зустрічей з японськими урядовцями, парламентаріями та керівниками великих приватних компаній, передає прес-служба мера.

"Сьогодні і політичне керівництво Японії, і великий бізнес підкреслюють головне - підтримка України і надалі буде. Але для цього повинні продовжуватися зміни, мають втілюватися ефективні реформи, потрібні прозорі умови для роботи бізнесу та інвесторів. І я радий, що ті керівники великих компаній, з якими я спілкувався в Токіо, мають зацікавленість і готові інвестувати в проекти в Києві", - підкреслив Кличко.

Кличко також подякував за політичну і фінансову підтримку України, а також за проекти, втілені разом з японською стороною в Києві.

Зокрема, відбулися зустрічі Кличка з віце-губернатором префектури Токіо Тацумі Андо, державним міністром закордонних справ Японії Нобуо Кіші, віце-міністром економіки, торгівлі та промисловості Тошінао Накагава, членами японської парламентської асоціації дружби “Японія-Україна” на чолі з її головою, членом Палати представників парламенту Японії Ейсуке Морі.

Державний міністр закордонних справ Японії Нобуо Кіші під час зустрічі з Кличком відзначив, що, заявивши про підтримку перетворень в Україні, японський уряд ухвалив рішення про надання допомоги на загальну суму 1,8 млрд доларів і здійснює її.

"Найбільший з проектів сьогодні - реконструкція Бортницької станції аерації. Сподіваємося,  це дозволить поліпшити екологію в Києві та комфорт його мешканців. І нам також приємно, що модернізовані вагони київського метро їздять на лінії і перевозять пасажирів”, - підкреслив Нобуо Кіші.

Він також додав, що японську сторону сьогодні хвилює напруга у відносинах України з Росією та наголосив, що має бути повне дотримання і виконання Мінських угод.

Також в Токіо мер Києва зустрівся з керівництвом компаній Itochu, спільно з якою був реалізований проект модернізації вагонів київського метро, Marubeni та Hitachi. Обговорювалися зацікавленість та можливість участі японських компаній в проекті з реконструкції Бортницької станції аерації, в будівництві нового сміттєспалювального заводу, інвестуванні в транспортну інфраструктуру та інші можливі проекти.

Також в Японії Кличко відвідає місто-побратим Києва Кіото та зустрінеться з його мером, і відвідає Кіотський науковий центр ASTEM.

Фото: kiev.klichko.org

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>