Ярославський погасив 20 млн грн заборгованості по зарплаті співробітникам ХТЗ

Ярославський погасив 20 млн грн заборгованості по зарплаті співробітникам ХТЗ

1179
Ukrinform
19 серпня Група DCH Олександра Ярославського перерахувала АТ «Харківський тракторний завод» 10 млн. гривень для виплати заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства.

Раніше, 12 серпня, з цією метою компанія вже перевела на рахунки заводу 10 млн. гривень. Таким чином, у найближчі дні ХТЗ зможе повністю завершити процедуру погашення заборгованості по заробітній платі, що складає 20 млн. грн, повідомили Укрінформу в прес-службі DCH.

Прес-служба нагадує, що в результаті більш ніж 4-місячного простою, викликаного судовим провадженням, ініційованим низкою силових структур, виробнича діяльність ХТЗ була повністю заблокована. Підприємство відвантажувало готову продукцію, не отримувало дохід від її реалізації, і, як наслідок, не виплачувало заробітну плату працівникам у повному обсязі. Також на час кримінального провадження всі рахунки заводу були арештовані.

Після задоволення клопотання АП «Харківський тракторний завод» про скасування арештів рішенням слідчого судді Київського районного суду р. Харкова від 5.07.2016, рахунки було розблоковано. Але розміщених на них коштів (близько 306 тис. гривень), з урахуванням кількості працівників, виявилося недостатньо для погашення заборгованості по заробітній платі. Тому Олександром Ярославським, який є головним акціонером АТ «ХТЗ», було віддано розпорядження про перерахування необхідних коштів на рахунки заводу. Зараз процедура погашення заборгованості перебуває на завершальній стадії, 80% співробітників заробітна плата вже перерахована на банківські картки, повідомляє прес-служба.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>