Гройсман презентував Офіс з підтримки і супроводу інвестицій

Гройсман презентував Офіс з підтримки і супроводу інвестицій

2136
Ukrinform
Уряд презентував напрацювання щодо створення Офісу підтримки та супроводження інвестицій. Урядовим уповноваженим Офісу стане перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова.

Про це на засіданні уряду заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні я презентую наші напрацювання щодо створення Офісу підтримки та супроводження інвестицій. Ця робота проводилася кількома міністерствами: економіки та фінансів. Бізнес сказав нам: ми хочемо інвестувати в Україну, нам це цікаво, у нас є капітал. Але нам потрібні певні умови. Але нам потрібно, щоб кожен знав, де є точка входу, який сервіс він може отримати від держави, яким чином влада сприятиме залученню інвестицій", - сказав Гройсман.

За його словами, уряд працюватиме над створенням бізнес-клімату.

"Бізнес-клімат – це легкість ведення бізнесу. Цілі наступні: того, хто хоче інвестувати, ми за руку приведемо в українську економіку. Якщо інвестиція буде успішною, це стане знаком для наступних інвестицій. Офіс працюватиме з Мінекономіки, Мінфіном, МЗС, торговельними представництвами, бізнесом, - тобто з усіма, хто задіяний у економічному житті країни", - зазначив Гройсман.

Він також повідомив, що офіс підтримки інвестицій співпрацюватиме з Американською торговельною палатою, Європейською бізнес асоціацією.

"Ми налагодимо якісний механізм співпраці з місцевою владою. Для того, щоб забезпечити якісну взаємодію, ми визначимо конкретну особу, яка цим займатиметься – це буде перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова, яка буде урядовим уповноваженим", - розповів Гройсман.

Він також відзначив, що перші напрацювання щодо роботи Офісу мають бути готові до 1 вересня. "Уповноважений має внести положення про офіс", - додав Прем’єр.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-