Насалик запевнив, що здорожчання вугілля не вплине на ціну електрики

Насалик запевнив, що здорожчання вугілля не вплине на ціну електрики

987
Ukrinform
Підвищення ціни на вугілля газової групи до рівня 1370 грн за тонну не вплине на ціну електроенергії, адже НКРЕКП, формуючи тарифи у квітні, заклала у формулу ще вищу ціну на вугілля.

Про це у четвер на брифінгу заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"До 1 серпня Міненерго не піднімало ціну на вугілля. А з 1 серпня 2016 року ціна на вугілля газової групи була піднята до 1370 грн. Однак на вартості електроенергії це ніяк не відобразиться. Чому? З 1 квітня НКРЕКП, формуючи тарифи на електроенергію, заклала у формулу значно вищу ціну на вугілля, ніж я назвав", - сказав Насалик.

За його словами, підняття ціни на вугілля - це додаткові 260 млн, які підуть у вугільну галузь до кінця року, а також стимул вуглевидобувної промисловості.

"Була розроблена цілісна програма шахт, де була передбачена кожна шахта. 11 шахт перебуватимуть у процесі ліквідації, є шахти, які будуть передані на приватизацію, є найбільш рентабельні шахти, які ми лишаємо у держвласності", - зазначив Насалик.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-