Через здорожчання комуналки українці побігли по "теплі кредити"

Через здорожчання комуналки українці побігли по "теплі кредити"

1143
Ukrinform
Після анонсування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги сума виданих теплих кредитів зросла на 51,4% - з 1,302 млрд грн до 1,97 млрд грн за останні три місяці поточного року. 

Про це свідчать статистичні дані, опубліковані на сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. 

«З 28 березня 2016 року по 31 червня 2016 року сума виданих "теплих" кредитів зросла з 1302,6 млн грн до 1972,2 млн грн, а кількість виданих кредитів збільшилася на 15%. З 6 по 13 червня учасники програми оформили 4166 «теплих» кредитів на суму 69 млн гривень. З них: 169 кредитів на придбання «негазових» котлів на суму 2,8 млн гривень та 3991 кредит на енергоефективні матеріали і обладнання на суму 65,59 млн гривень», - йдеться у повідомленні.

Як інформує Держенергоефективності, з початку дії програми більше 140 тисяч родин скористалися «теплими» кредитами на суму майже 2 млрд гривень. Найактивніше до програми долучаються мешканці Львівської, Київської, Сумської та Вінницької областей. 

«Цього тижня статистика вкотре підтвердила, що попит на енергоефективні продукти в рамках Урядової підтримки з енергозбереження для населення та ОСББ показує позитивну динаміку. Це гарний показник зміни свідомості населення щодо ефективного використання енергоресурсів, а також залучення місцевої влади до державної програми», - поінформував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-