Гройсман "запустив" 20 мобільних груп на митниці

Гройсман "запустив" 20 мобільних груп на митниці

1444
Ukrinform
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у понеділок підписав прийняту урядом постанову про створення 20 мобільних груп із запобігання та виявлення порушень на митниці.

Про це інформує прес-служба КМУ.

"До складу мобільних груп увійдуть представники Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби та Національної поліції. Координацію їх роботи покладено на Міжвідомчий цільовий центр, що працюватиме при ДФС. Мобільні групи отримають безперешкодний доступ до всіх зон митного контролю та транспортних пунктів перетину кордону, у тому числі в аеропортах та портах. Окрім того, вся робота цих груп передбачає повну фото- та відеофіксацію, що дозволить уникнути зловживань", - йдеться в повідомленні.

Постановою визначено матеріально-технічне забезпечення роботи Міжвідомчого цільового центру і мобільних груп, яке дозволить забезпечити належну оперативність роботи груп і знизить ризики корупційних впливів. Робота груп фінансуватиметься за рахунок перерозподілу коштів, виділених в бюджеті на утримання Державної фіскальної служби.

Окремо постановою, підписаною також у понеділок, Кабмін затвердив порядок здійснення фото- та відеофіксації митних формальностей, що проводяться контролюючими органами. Обов’язкова відеофіксація є ще однім засобом запобігання контрабанді та зловживанням з боку контролюючих органів на митниці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-