Нафтогаз через суд

Нафтогаз через суд "витрусив" з Київенерго 75 мільйонів боргу

Укрінформ
Київський апеляційний господарський суд задовольнив позовні вимоги НАК "Нафтогаз України" та зобов'язав ПАТ "Київенерго" сплатити 75 млн грн боргу за газ, використаний у 2013 році.

Про це Укрінформу повідомила прес-секретар Київського апеляційного господарського суду Наталя Мельник.             

"Рішенням Господарського суду міста Києва у справі № 910/21435/14, а далі й постановою Київського апеляційного господарського суду позовні вимоги ПАТ НАК "Нафтогаз України" було задоволено. Стягнуто з ПАТ "Київенерго" на користь національної компанії 11 312 865 грн - основного боргу, 16 005 215 грн - пені, 42 758 051 грн - інфляційних втрат, 5 538 283 грн - 3% річних. Таким чином, своєю постановою апеляційний суд зобов'язав товариство повернути національній компанії понад 75 млн грн заборгованості", - зазначила Мельник.

Вона нагадала, що у 2012 році між "Нафтогазом" та "Київенерго" було укладено договір купівлі-продажу природного газу, умовами якого передбачено, що позивач зобов'язується передати у власність відповідача у 2013 році газ, ввезений на митну територію України позивачем, або/та природний газ, видобутий на території України підприємствами, які не підпадають під дію статті 10 закону України "Про засади функціонування ринку природного газу", а відповідач зобов'язався прийняти та оплатити цей природний газ на умовах цього договору, однак свої зобов'язання не виконав і розрахувався лише частково. Тож НАК "Нафтогаз України" звернувся до господарського суду з позовом про стягнення з товариства боргу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-