Японію просять зорієнтувати українських фермерів на органічне виробництво

Японію просять зорієнтувати українських фермерів на органічне виробництво

1422
Ukrinform
Україна працює над залученням Японії до програми підтримки малих фермерів та підвищенням стандартів якості української продукції.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі з представниками японської компанії "Марубені".

"Під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії Сумі Шігекі ми запропонували японській стороні підключитися до програми підтримки малих фермерів, і їх зорієнтувати на органічне виробництво", - зауважив Міністр.

За його словами, Японія є стратегічним партнером для успішного розвитку українського аграрного сектору і малих фермерських господарств, зокрема, оскільки наразі більшість інвестицій в Україну надходить саме в сільське господарство. 

Він зазначив, що у стандартах якості Україна хотіла б орієнтуватися на Японію.

"Якщо Україна за стандартами якості буде працювати з Японією, то з усім світом ми будемо працювати взагалі без проблем. Я особисто зацікавлений, щоб японські стандарти якості тестувалися через виробничі можливості в Україні", - зазначив очільник відомства.

Зі свого боку представники японської компанії повідомили, що компанія "Марубені" є першою компанією, яка намагається відновити поставки сухих молочних продуктів.

"Ми намагаємося довести нашим японським колегам, що в Україні існують компанії, які готові випускати якісні продукти. Також українська курятина може бути конкурентоспроможною на японському ринку. В Японії існує дефіцит вершкового масла, і українські компанії зацікавлені у налагодженні поставок цієї продукції", - зазначили японські колеги України. 

Як зауважив Тарас Кутовий, Україна наразі працює над тим, щоб мати торгового представника таких великих корпорацій, як "Марубені".

Нагадаємо, нова команда Міністерства розробила концепцію "3+5", яка передбачає конкретні шляхи реформування галузі. Вона включає 3 стратегічно важливі пріоритети: державна підтримка фермерів, реформа держпідприємств та чесний і прозорий обіг землі; і 5 напрямків, які витікають із них. Це розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, розвиток сільських територій, зрошення і безпека харчової продукції.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-