Літак "Мрія" повертається до України

Літак "Мрія" повертається до України

7377
Ukrinform
Найбільший в світі транспортний літак "Мрія" здійснив рекордне вантажне перевезення і повертається до України.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі ДП "Антонов".

 "21 травня 2016 р. найбільший в світі транспортний літак Ан-225 "Мрія" доставив з Лейпцигу (Німеччина) до Абу Дабі (ОАЕ) з проміжною посадкою в Каїрі вантаж загальною вагою 169 т. Ця партія вантажу насосної станції німецької компанії MAN, перевезеної на замовлення Chapman Freeborn Airmarketing GmbH, складалася з шести частин, найважча з яких важила 80 т", - повідомили в прес-службі.

З метою належної підготовки вантажу до перевезення фахівці "Авіаліній Антонова" надали необхідні консультації на заводі, де було виготовлено станцію. В результаті, вантаж було вчасно і безпечно доставлено до місця призначення.

Ан-225 "Мрія" - єдиний в світі літак, здатний транспортувати 169 тон різнорідного за своїми характеристиками (вазі, розміру, несиметричній площині опорної поверхні та т.ін.) вантажу. До того ж, використання Ан-225 дозволило суттєво зменшити вартість перевезення у порівнянні з доставкою цього вантажу двома літаками Ан-124-100 "Руслан".

Комерційний рейс з Лейпцигу до Абу Дабі було виконано після двічі прем'єрного візиту Ан-225 до Австралії. Адже цей літак не лише доставив генератор до міста Перт, а ще й перевіз великогабаритний вантаж загальною вагою 30 тон з Перту до Мілану. Таким чином, на додаток до першого рейсу літака Ан-225 "Мрія" до Австралії був виконаний перший комерційний рейс найбільшого в світі літака з цього континенту.

24 травня Ан-225 повертається до України.

Фото: Аlex Сheban / alexcheban.livejournal.com/

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-