Україна заморозила переговори про вільну торгівлю з Сербією

Україна заморозила переговори про вільну торгівлю з Сербією

Ексклюзив
2054
Ukrinform
Серед пріоритетів України у процесі укладання угод про зони вільної торгівлі серед країн, які не є членами Євросоюзу, є Канада, Туреччина та Ізраїль. Натомість переговори про ЗВТ із Сербією заморожені.

Про це у коментарі власному кореспонденту Укрінформу у Брюсселі заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – торговий представник України Наталія Микольська.

«Цього року у нас стоїть у пріоритеті формування спільно з українським бізнесом переліку країн, з якими ми далі ведемо переговори про лібералізацію. Роботи достатньо. Треба завершити Канаду – ратифікувати угоду про зону вільної торгівлі, треба до якогось етапу довести Туреччину й Ізраїль. Об’єктивно, зараз ми призупинили і для себе заморозили переговори із Сербією. Вони були на порядку денному, але на даний момент ми не бачимо великого запиту з боку бізнесу на ці перемовини», - розповіла заступник міністра економічного розвитку і торгівлі.

Вона наголосила, що у міністерства стоїть завдання продовжити опрацювання пулу угод, переговори за якими про зони вільної торгівлі вже були започатковані.

«Цього року ми також ставимо завдання пропрацювати з усіма бізнес-асоціаціями і промисловими асоціаціями пріоритети на наступні періоди щодо укладання зон вільної торгівлі. У міністерстві, звичайно, є своє бачення, але треба розуміти, які є запити бізнесу», - зауважила Микольська.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-