Нафтогаз оприлюднив статистику цін імпортованого компанією газу

Нафтогаз оприлюднив статистику цін імпортованого компанією газу

2307
Ukrinform
НАК «Нафтогаз України» оприлюднила інформацію щодо фактичних цін та обсягів газу, імпортованого компанією у першому кварталі 2016 року та за попередні три квартали.

Про це повідомляється на сайті НАК.

Інформація базується на фактичних витратах Нафтогазу на закупівлю газу, підтверджених актами та митними деклараціями, поданими у відповідні державні органи України. Таку інформацію компанія публікує щокварталу по завершенню місяця, наступного за відповідним кварталом.

Наведені в таблицях ціни на природний газ вказані без урахування вартості розподілу потужності в точці входу до газотранспортної системи України. З 1 січня 2016 року державний регулятор НКРЕКП встановив цю вартість на рівні 12,47 дол./ткм.

Інформація щодо середньозважених цін закупівлі газу надається в агрегованому вигляді за квартал з метою виконання зобов’язань компанії щодо конфіденційності та для збереження переговорної позиції Нафтогазу у відносинах з постачальниками.

Також Нафтогаз публікує інформацію щодо максимальної ціни закупівлі газу в постачальників з Європи в розрізі місяців. Дані по окремих постачальниках агреговані в межах місяця. Ці дані також оприлюднюються раз на квартал.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>