Україні потрібна нова податкова система - Гройсман

Україні потрібна нова податкова система - Гройсман

1041
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що необхідно розробити нову податкову систему, яка буде простою, сталою, позбавленою популізму і даватиме час бізнесу для адаптації до нових умов.

Про це він заявив під час зустрічі із представниками вітчизняного та іноземного бізнесу за участю Президента України Петра Порошенка у четвер, 28 квітня, повідомляє Урядовий портал.

"Ми маємо повернутися до дискусії щодо нової податкової системи і маємо дати відповідь на деякі питання: вона повинна бути простою у розумінні і має бути сталою. Найголовніше, що ми маємо її прийняти не за день до нового року, а маємо дати час для адаптації бізнесу, для адміністрування. Вона не має бути популістичною. Це ті параметри, над якими ми будемо працювати", - заявив Гройсман.

За його словами, питання повернення до розробки податкової реформи було обговорено зі Стратегічною групою радників з підтримки реформ в Україні, цю ідею також підтримує Президент України.

Прем'єр-міністр зазначив, що є багато напрацювань з цього питання, та висловив переконання, що вдасться вийти на консолідоване рішення, яке буде ухвалене парламентом України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?> */ ?>