В Укрпошті два роки наживались на необлікованій кореспонденції

В Укрпошті два роки наживались на необлікованій кореспонденції

1079
Ukrinform
Службою безпеки України було припинено протиправну діяльність комерційних структур та окремих осіб, які використовували технічні пристрої та мережу УДППЗ «Укрпошта» для незаконного власного збагачення.

Про це повідомляє прес-служба УДППЗ «Укрпошти».

«Протиправна схема діяла протягом 2014-2016 років та полягала у безконтрольному пересиланні через мережу УДППЗ «Укрпошта» поштової кореспонденції корпоративних клієнтів без перерахування коштів на рахунки державного підприємства», - йдеться у повідомленні.

Під час проведення санкціонованого обшуку правоохоронцями виявлено кореспонденцію, яка готувалась для незаконного відправлення, засоби, що використовувались під час вчинення злочину (печатки та штампи, маркувальні та штемпелювальні машини), «чорну бухгалтерію», а також грошові кошти, отримані в результаті протиправної діяльності.

Виконуючий обов'язки генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Ігор Ткачук повідомив. Що злочинну схему було викрито в результаті реалізації антикорупційної програми УДППЗ «Укрпошта».

«Ми визначили та нейтралізуємо корупційні ризики, посилили оперативний і управлінський контроль. Аналіз показував, що в мережу Укрпошти вкидається велика кількість необлікованої письмової кореспонденції та відправлень із підробленими знаками поштової оплати. Втім, лише завдяки співпраці із Службою безпеки України вдалося виявити і зафіксувати ознаки злочину та отримати докази із застосуванням необхідних кримінально-процесуальних заходів», - сказав Ткачук.

Наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до злочинних оборудок. Службові особи УДППЗ «Укрпошта», причетні до функціонування вказаної схеми, відсторонені від виконання обов'язків до прийняття рішення про притягнення їх до відповідальності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>