Укрзалізниця підвищує тарифи

Укрзалізниця підвищує тарифи

3594
Ukrinform
Кабінет Міністрів затвердив фінансовий план ПАТ «Українська залізниця», в якому передбачено середньорічне підвищення тарифів на вантажоперевезення на 10%.

Відповідне розпорядження Кабінету міністрів №231-р оприлюднено на Урядовому порталі

«Затвердити консолідований фінансовий план публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" на 2016 рік, що додається до оригіналу», - йдеться в розпорядженні.

Документ не передбачає збільшення тарифів на пасажирські перевезення, окрім збільшення на 5% цін на квитки І класу на поїзди «Інтерсіті +».

Згідно з фінпланом, підприємство планує отримати доходи у розмірі 74 411 млн грн. Документом передбачено отримання чистого прибутку у розмірі 96,8 млн грн, освоєння капітальних інвестицій у розмірі 11 193,6 млн грн. Обсяги сплати поточних податків та обов'язкових платежів до бюджету та державних цільових фондів плануються в розмірі 11 601,4 млн грн.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Укрзалізниця планувала збільшити тарифи на вантажоперевезення на 15% з 1 квітня, проте після консультацій і обговорення з бізнесом рішення все-таки вирішили змінити.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-