Рeugeot виплатить €427 мільйонів - за вихід з іранського ринку

Рeugeot виплатить €427 мільйонів - за вихід з іранського ринку

1417
Ukrinform
Іранський автовиробник Iran Khodro отримає 427 млн євро компенсації за несподіваний відхід PSA Peugeot Citroеn з місцевого ринку у 2012 році.

Про це повідомляє AFP.

«Виплата компенсацій у сумі €427 мільйонів відбудеться в рамках договору про повернення французької компанії до Ірану, укладеного в Єлисейському палаці за присутності президентів двох країн Франсуа Олланда і Хасана Рухані», - йдеться у повідомленні.

Інформацію про узгодження компенсації надав глава іранської компанії Хашем Зорі.€ 80 млн зі вказаної суми - це списання боргу іранців перед PSA Peugeot Citroеn, €25 млн - безкоштовна поставка запчастин, €11 млн – безкоштовне будівництво конвеєра для випуску Peugeot 207. Ще €311,6 млн іранська компанія отримає у вигляді знижок на вироблені автомобілі.

Договір про поновлення співпраці між Iran Khodro і PSA Peugeot Citroen був підписаний наприкінці січня в рамках першого за 17 років візиту іранського лідера до Франції. Його положення передбачають, зокрема, виробництво моделей Peugeot 208, 2008 і 301, починаючи з другого кварталу 2017 року, та інвестиції в розмірі €400 млн протягом п'яти років.

У компанії PSA Peugeot Citroеn заявили про намір щорічно збирати в Ірані 200 тисяч автомобілів. Починаючи вже з цього року, на заводі Іран Khordo в Тегерані збиратимуться моделі минулих поколінь - Peugeot 405 і 206. Французький автомобілебудівник має намір продавати зібрані в Ірані автомобілі на місцевому ринку й експортувати їх в інші країни Близького Сходу.

Нагадаємо, французький концерн залишив Іран чотири роки тому після посилення міжнародних санкцій проти Тегерана через ядерну програму. Іран раніше був другим ринком збуту PSA Peugeot Citroеn після Франції

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>