ВАСУ підтвердив неплатоспроможність банку Саші-стоматолога

ВАСУ підтвердив неплатоспроможність банку Саші-стоматолога

Укрінформ
Вищий адміністративний суд України підтвердив правомірність прийняття Національним банком постанови "Про віднесення Публічного акціонерного товариства "Всеукраїнський банк розвитку" до категорії неплатоспроможних" від 27 листопада 2014 року.

Про це у вівторок інформує прес-служба НБУ.

"ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку" в грудні 2014 року оскаржив до Окружного адміністративного суду м. Києва постанову Національного банку щодо визнання його неплатоспроможним. Постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 23 березня 2015 року по справі № 2а-826\18887\14 в задоволенні позову ПАТ "ВБР" відмовлено повністю", - нагадали в НБУ.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 23 квітня 2015 року по даній справі апеляційну скаргу ПАТ "ВБР" залишено без задоволення, а постанову суду першої інстанції – без змін.

"Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 20 січня 2016 року рішення судів першої та апеляційної інстанції залишено без змін", - зазначили у прес-службі.

У зв’язку із застосуванням Радою Європейського Союзу санкцій до єдиного акціонера ПАТ "ВБР" – Олександра Януковича, зокрема щодо замороження активів, з метою захисту інтересів вкладників та інших кредиторів цього банку, НПУ у вересні 2014 року прийняв рішення про віднесення "ВБР" до категорії проблемних. 27 листопада 2014 року Центробанк прийняв рішення про віднесення "ВБР" до категорії неплатоспроможних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-