Пивоварський сказав, чим корисний новий

Пивоварський сказав, чим корисний новий "Шовковий шлях"

Укрінформ
Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський переконаний, що відкриття "Південного шовкового шляху", альтернативного російському, стане запорукою диверсифікації товарних потоків з країн Балтії та Скандинавії.

Про це він заявив у п'ятницю журналістам в Іллічівському морському порту повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Відкриття нового транзитного маршруту Україна - Китай через Грузію (Чорне і Каспійське моря - Ред.) забезпечить стабільне й безперешкодне переміщення товарних потоків між країнами Європи та Китаєм, а також всією Азією. Передусім цей транспортний коридор може стати запорукою диверсифікації товарних потоків з країн Балтії та Скандинавії на базі існуючих маршрутів, якими курсують вантажні потяги комбінованого транспорту "Вікінг", "Зубр" та "Поділля", - зазначив Пивоварський.

Він уточнив, що експорт товарів поромно-залізничним сполученням за новим маршрутом здійснюється за погодженим Єдиним пільговим тарифом для країн-учасників. І цей фактор теж буде сприяти завантаженню рухомого складу товарами з багатьох країн Європейського співтовариства. "Особливо з урахуванням непередбачуваних дій уряду Росії, що обмежила транзит українських товарів через свою територію, проігнорувавши норми і принципи Світової організації торгівлі", - зауважив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, 15 січня о 17 годині болгарський пором "Герої Севастополя"  вирушив у перший рейс за транзитним маршрутом Китай - Україна через Грузію із контейнерним потягом у складі 31 вагона на борту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-