Пивоварський сказав, чим корисний новий "Шовковий шлях"

Пивоварський сказав, чим корисний новий "Шовковий шлях"

5132
Ukrinform
Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський переконаний, що відкриття "Південного шовкового шляху", альтернативного російському, стане запорукою диверсифікації товарних потоків з країн Балтії та Скандинавії.

Про це він заявив у п'ятницю журналістам в Іллічівському морському порту повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Відкриття нового транзитного маршруту Україна - Китай через Грузію (Чорне і Каспійське моря - Ред.) забезпечить стабільне й безперешкодне переміщення товарних потоків між країнами Європи та Китаєм, а також всією Азією. Передусім цей транспортний коридор може стати запорукою диверсифікації товарних потоків з країн Балтії та Скандинавії на базі існуючих маршрутів, якими курсують вантажні потяги комбінованого транспорту "Вікінг", "Зубр" та "Поділля", - зазначив Пивоварський.

Він уточнив, що експорт товарів поромно-залізничним сполученням за новим маршрутом здійснюється за погодженим Єдиним пільговим тарифом для країн-учасників. І цей фактор теж буде сприяти завантаженню рухомого складу товарами з багатьох країн Європейського співтовариства. "Особливо з урахуванням непередбачуваних дій уряду Росії, що обмежила транзит українських товарів через свою територію, проігнорувавши норми і принципи Світової організації торгівлі", - зауважив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, 15 січня о 17 годині болгарський пором "Герої Севастополя"  вирушив у перший рейс за транзитним маршрутом Китай - Україна через Грузію із контейнерним потягом у складі 31 вагона на борту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-