Бензин у Польщі подешевшав до рекордно низьких цін

Бензин у Польщі подешевшав до рекордно низьких цін

3752
Ukrinform
Ціни на бензин у Польщі досягли рекордного рівня травня 2009 року, а ціна за літр дизельного палива – рівня лютого 2010 року.

Тільки за останній тиждень ціни на бензин і дизельне паливо знизилися в середньому на 1 євроцент за літр, передає сайт ZiK.

На думку аналітиків лодзинського брокерського бюро Reflex, сьогодні ціна за літр бензину – найнижча з травня 2009 року, а ціна за літр дизельного палива – з лютого 2010 року.

В середньому літр бензину Pb95 коштує 4 злотих 14 грошів (трохи менше 1 євро), а літр дизеля – 3 злотих 98 грошів. Літр зрідженого газу в Польщі в середньому коштує 1 злотий 95 грошів (менше півєвро).

Аналітики Reflex зазначають, що на наступному тижні тенденція до зниження цін на паливо буде зберігатися, особливо стосується дизельного. Вони пояснюють це тим, що на ринок палива побічно впливає інформація про збої в китайській економіці.

Нагадаємо, що вартість нафти Brent продовжує стрімко знижуватися. Експерти відзначають, що падіння цін на вуглеводні відбувається на тлі обвалу китайського фондового ринку. Крім того, в середу міністерство енергетики США повідомило, що запаси бензину за тиждень до 1 січня зросли на 10,6 млн барелів, що перевищує очікування аналітиків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-