"Укроборонпром" готовий замінити радянську техніку

"Укроборонпром" готовий замінити радянську техніку

2992
Ukrinform
Державний концерн "Укроборонпром" чекає замовлень від Міністерства оборони на нову бойову техніки. Українські виробники готові до серійного виробництва військової техніки.

Про це розповів журналістам в Харкові генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Досить їздити на радянській техніці. Треба, щоб Збройні Сили почали системно замовляти нову техніку і нові розробки. У 2015 році Міністерство оборони, зокрема, не прийняло на озброєння створений в харківському ДП "Конструкторське бюро ім. Морозова" броньований автомобіль "Дозор Б". Водночас, подібно до танка Т-34, наш "Дозор" створено в рекордні терміни: у лютому виготовлено дослідний зразок, а у вересні він вже переданий на державні випробування і пройшов їх успішно. Десять одиниць цієї машини зараз на стапелях Львівського бронетанкового заводу, чекаємо рішення генералів про прийняття на озброєння і замовлення на серію", - зазначив Романов.

За його словами, "якщо МО не може сформувати держзамовлення, потрібно дати оборонним підприємствам працювати з іноземними партнерами".

"Валютною виручкою ми б'ємо по ворогу і вибиваємо з ринків збуту наших конкурентів", - додав Романов.

Відповідаючи на запитання журналістів про проблему імпортозаміщення при виробництві бойових машин, Романов сказав: "Мова йде тільки про заміщення російських деталей і вузлів. У цьому плані ми готові працювати з виробниками Туреччини і Китаю".


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-