Держава виграла апеляцію щодо "Укрбурштину"

12.11.2015 17:07 4900

Апеляційний суд Рівненської області відхилив апеляцію кредиторів ДП "Укрбурштин", які вимагали повернути підприємство до стану банкрутства.

Про це після брифінгу журналістам розповів міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, повідомляють кореспонденти Укрінформу.

"Як приклад успішної боротьби з бандитами в ресурсних компаніях, сьогодні Рівненський суд ухвалив рішення на користь держави з апелювання їхнього колишнього рішення. Нарешті, після 12 років штучного бюрократування, повернули «Укрбурштин» назад під контроль держави", - сказав Абромавичус.

Нагадаємо, справу про банкрутство підприємства було ініційовано 2003 року. З 2005 року "Укрбурштин" перебуває у стані санації. Всі ці роки представники держави не мали доступу до керування підприємством і його документації.

7 жовтня Господарський суд Рівненської області виніс рішення за позовом ДАК "Українські поліметали" і припинив справу щодо банкрутства державного підприємства "Укрбурштин". Вчора на прес-конференції «Криза на ДП "Укрбурштин» в Укрінформі генеральний директор материнської компанії ДАК "Українські поліметали" Костянтин Лісничий заявив, що, подаючи апеляцію на рішення господарського суду про припинення справи про банкрутство і повернення підприємства під контроль держави, кредитори роблять спроби повернути підприємство під свій контроль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-