Бізнес Донеччини за перший квартал направив на соціальні виплати понад 1,4 млрд грн єдиного внеску

Бізнес Донеччини за перший квартал направив на соціальні виплати понад 1,4 млрд грн єдиного внеску

Укрінформ
В Донецькій області за перший квартал поточного року бізнес направив на соціальні виплати понад 1,4 млрд грн єдиного внеску, що перевищує показники першого кварталу минулого року на 22%, або на 260 млн гривень.

Про це у середу повідомили у Головному управлінні ДФС у Донецькій області.

«У березні 2017 року бізнес Донеччини направив на соціальні виплати понад 500 мільйонів гривень єдиного внеску. Саме таку суму єдиного внеску спрямувала бізнес-спільнота Донеччини на казначейські рахунки області за перший квартал поточного року. Натомість, надходження єдиного внеску з початку року склали понад 1,4 млрд грн, що перевищує показники першого кварталу минулого року на 22%, або на 260 млн гривень», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску мешканці Донеччини отримують соціальні гарантії держави на пенсійне забезпечення, виплати на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань. Саме тому фахівцями фіскальних органів області значна увага приділяється дотриманню роботодавцями законодавчих норм щодо оплати праці.

Так, з початку року завдяки роботі фахівців служби, спрямованої на детінізацію заробітних плат та офіційне оформлення працівників, забезпечено додаткове надходження 2,5 млн грн єдиного внеску.

У відомстві нагадали, що з 1 січня 2017 року змінився максимальний розмір єдиного внеску: 8800 грн (40000 грн х 22%) та 3364 грн за працівника - інваліда (40000 грн х 8,41%). Сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток), тому мінімальна сума єдиного внеску з 1 січня 2017 року становить – 704 грн (3200 грн х 22%).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-