«Вода Донбасу» вирішила зупинити Донецьку фільтрувальну станцію

«Вода Донбасу» вирішила зупинити Донецьку фільтрувальну станцію

1161
Укрінформ
Через масовані обстріли бойовиків керівництво комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» прийняло рішення про зупинку Донецької фільтрувальної станції та евакуацію її персоналу.

Про це в п'ятницю, 24  лютого, повідомили в комунальному підприємстві «Компанія «Вода Донбасу», одним з об'єктів якої є Донецька фільтрувальна станція.

«Дві доби Донецька фільтрувальна станція знаходиться в зоні найсильніших обстрілів. За цей період об'єкти фільтрувальної станції отримали значні ушкодження.... В таких умовах забезпечувати роботу Донецької фільтрувальної станції неможливо, люди практично постійно знаходяться у бомбосховищі. Керівництвом компанії прийнято рішення про евакуацію персоналу і зупинку Донецької фільтрувальної станції», - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що боєприпаси влучили в резервуар №1, в склад хлору - перебитий хлоропровід і пошкоджена покрівля. Зафіксовано два влучення в резервуари чистої води, снаряди впали біля адміністративно-побутового корпусу і будівлі фільтрів, крім того, осколками посічена будівля фільтрів і пошкоджені віконні перекриття (плити OSB), пошкоджена покрівля будівлі фільтрів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-