Енергетики не можуть розпочати ремонт у Авдіївці через обстріли - ДТЕК

Енергетики не можуть розпочати ремонт у Авдіївці через обстріли - ДТЕК

980
Ukrinform
Сьогодні три бригади енергетиків ДТЕК у кількості 29 осіб спробували почати відновлювальні роботи з метою забезпечити енергопостачання Авдіївки, проте були змушені зупинитися через загрозу обстрілу.

Про це Укрінформу повідомила прес-служба ДТЕК.

"О 7:50 бригади отримали «зелений коридор» і виїхали на місце робіт на одній з пошкоджених високовольтних ліній електропередачі з боку міста Авдіївка. Енергетики рухалися разом з саперами ЗСУ, моніторинговою групою ОБСЄ.  О 8:20 від військових надійшло повідомлення про необхідність припинення просування через ризик відновлення обстрілу. Бригади енергетиків змушені були повернутися на місце дислокації», - зазначили в ДТЕК.

Нагадаємо, 30 січня внаслідок бойових дій, місто Авдіївка було повністю знеструмлене. Було пошкоджено електропостачання Авдіївки, Авдіївського коксохіму і Донецької фільтрувальної станції. 

1 лютого енергетикам ДТЕК і коксохіму був наданий «зелений коридор»,  бригада почала виконувати відновлювальні роботи, однак енергетики були змушені припинити роботи, коли почався раптовий обстріл.

2 лютого «режим тиші» також не дотримувався. Бригада виїхала для відновлення, але знову була змушена повернутися через відновлення обстрілу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>