У Краматорську визначили переможниць всеукраїнського конкурсу "Краса без обмежень"

У Краматорську визначили переможниць всеукраїнського конкурсу "Краса без обмежень"

766
Ukrinform
У Краматорську пройшов всеукраїнський відкритий конкурс краси дівчат на інвалідних візках.

Як повідомляє сайт Донецької ОДА, участь у ньому взяли дівчата з десяти міст України.

"Під час конкурсу дівчата з особливими потребами виконували багато завдань журі, презентували свої хобі та відповідали на запитання від ведучих. Більшість із них ніколи не змагались на подібних конкурсах, проте тримались гідно та показали всю силу свого духу. Переможницею стала Оксана Кононець з Києва. Усі учасниці отримали цінні нагороди від Донецької облдержадміністрації та інших партнерів і спонсорів", - йдеться у повідомленні.

Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський зазначив, що усі дівчата, які брали участь у конкурсі – вже є переможцями. Адже вони вийшли на цю сцену і показали всій Україні свою внутрішню красу і силу свого духу. “Залучення людей з  особливими потребами до суспільного життя – одне з найважливіших завдань обласної влади. Для будь-якої країни інтеграція людей з особливими потребами до соціуму – це показник її цивілізованості”, – наголосив Павло Жебрівський.

Привітати красунь на візках прийшли також заступник голови облдержадміністрації  Ігор Стокоз та Міс Україна Всесвіт Олена Сподинюк.

 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-