Фіскали Донеччини порушили кримінальних проваджень на півмільярда гривень

Фіскали Донеччини порушили кримінальних проваджень на півмільярда гривень

564
Ukrinform
За матеріалами фіскальної служби Донеччини за січень – липень 2016 року порушено кримінальних проваджень на суму майже 540 млн. гривень

Про це повідомило у середу головне управління ДФС у Донецькій області. 

"За результатами дослідження діяльності суб`єктів господарювання Донецької області управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Донецькій області,  за січень – липень 2016 року підготовлено 50 матеріалів, з них лише за липень підготовлено 7 матеріалів. Усі матеріали передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України (ККУ)", - йдеться у повідомленні.

В результаті розгляду правоохоронними органами матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, складених управлінням, обліковано в ЄРДР (Єдиному реєстрі досудових розслідувань) 20 кримінальних проваджень за 22 матеріалами на суму 539,4 млн грн, у т.ч  одне – за ст. 209 ККУ "легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом" на суму 0,9 млн грн.

З 50 підготовлених матеріалів 30 складено стосовно порушень у сфері державних закупівель. За зазначеними матеріалами в ЄРДР обліковано 8 кримінальних проваджень на суму збитків 46,6 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>