Піротехніки ДСНС Донеччини отримали від НАТО автомобілі для розмінування

Піротехніки ДСНС Донеччини отримали від НАТО автомобілі для розмінування

583
Ukrinform
Піротехніки ДСНС отримали від НАТО чергову партію матеріально-технічної допомоги для гуманітарного розмінування – автомобілі для укомплектування піротехнічних підрозділів, що працюють над очищенням від боєприпасів звільнених територій Донбасу.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДСНС України в Донецькій області.

«У рамках Програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» піротехніки ДСНС отримали 4 пікапа «Форд» для проведення робіт з гуманітарного розмінування. Ці автомобілі разом з раніше переданими НАТО в розпорядження ДСНС України захисними костюмами, міношукачами та іншим обладнанням для розмінування будуть направлені для укомплектування піротехнічних підрозділів, що працюють над очищенням від боєприпасів звільнених територій в Донецькій і Луганській областях», - сказано в повідомленні.

У відомстві зазначили, що, починаючи з липня 2014 року, з метою гарантування безпеки населення та відновлення його нормальної життєдіяльності, піротехніками постійно здійснюються заходи з розмінування територій та інфраструктури Донецької і Луганської областей.

Всього з початку робіт піротехнічними підрозділами ДСНС розміновано вже понад 14,5 тис. гектарів територій і 41,5 га акваторії, очищено від боєприпасів 1000 об'єктів соціальної інфраструктури і життєзабезпечення, знешкоджено майже 67 тисяч вибухонебезпечних предметів, серед яких більше 760 спеціально встановлених терористами особливо небезпечних вибухових пристроїв.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-