Спортсменам Донеччини збільшено премії за медалі на Олімпіаді: за золото – 700 тис. грн

Спортсменам Донеччини збільшено премії за медалі на Олімпіаді: за золото – 700 тис. грн

621
Ukrinform
Розмір одноразових грошових винагород спортсменам Донецької області, які стануть медалістами Ігор ХХХІ Олімпіади у Ріо-де-Жанейро, збільшено більше, ніж удвічі, у порівнянні з встановленими преміями Національного олімпійського комітету України.

Відповідне рішення прийняв голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, повідомляє сайт Донецької ОДА.

«З метою морального і матеріального заохочення спортсменів та їх наставників, досягнення яких сприяють авторитету Донецької області і України, підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень в регіоні, розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського від 19.07.2016 № 614 було затверджено внесення змін до Граничних розмірів одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам Донецької області, які гідно виступають на міжнародних змаганнях», - йдеться у повідомленні.

Так, за медалі Ігор ХХХI Олімпіади спортсменам Донецької області встановлені такі винагороди: за «золото» – 780 тис. грн., «срібло» – 500 тис. грн, «бронзу» – 340 тис. грн Окрім цього, за четверте місце передбачена винагорода в 310 тис. грн, за п’яте – 215 тис. грн, за шосте – 155 тис. грн.

За досягнення на Паралімпійських іграх, які проходитимуть в Ріо-де-Жанейро з 7 по 18 вересня 2016 року, атлети Донеччини отримають: за перше місце – 250 тис. грн, за друге – 160 тис. грн, за третє – 110 тис. грн.

Зазначається, що за підготовку спортсменів, які мають досягнення на міжнародних змаганнях, їх тренерам встановлюється винагорода у розмірі 50% (першим тренерам – 25%) від розміру винагороди, встановленої для атлета.

Розпорядження вже зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області та набере чинності з дня опублікування. Виплата винагород буде здійснюватися в межах видатків, передбачених в обласному бюджеті.

Як відомо, Національний олімпійський комітет України - громадська організація, яка розвиває олімпійський рух -  в доповнення до державних премій встановив власні грошові винагороди для медалістів Ігор ХХХІ Олімпіади, які з 5 по 21 серпня відбуватимуться у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Сума преміальних складатиме 300, 200 та 120 тис. грн за кожну золоту, срібну та бронзову медаль відповідно. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-