На Донеччині визначалися з лауреатами конкурсу "Молода людина року"

На Донеччині визначалися з лауреатами конкурсу "Молода людина року"

Фото
775
Ukrinform
Донецька область дізналась імена лауреатів конкурсу "Молода людина року" у 17 номінаціях.

Як повідомляє сайт Донецької ОДА, імена переможців оголосили під час концерту у Краматорську, присвяченому Дню молоді.

"Сьогодні ми шануємо лідерів, кращих в тій чи іншій галузі. На ваші плечі покладена велика відповідальність – ви повинні забезпечити Донецькій області прекрасне модерне майбутнє", - звернувся до присутніх під час урочистостей очільник ОДА Павло Жебрівський .

Також він висловив бажання зустрітись з переможцями обласного конкурсу для особистого спілкування. "Я не знаю, скільки моя команда пропрацює у Донецькій області. Але ми маємо підготувати тих, хто в майбутньому не лише технічно будуватиме вулиці та райони, а підходитиме до процесу ще й філософськи, з українським духом", - зауважив він.

Молодим медичним працівником року стала Лілія Максименко, лікар-хірург Селідівської ЦМЛ. За період 2014-2015 років за її участю було прооперовано 654 військовослужбовців.  Лейтенант служби цивільного захисту з Покровська Ярослав Петренко отримав нагороду "Молодий рятувальник року". "Молодим правоохоронцем року" став  майор поліції з Авдіївки Анатолій Рабін.

У номінаціях "Молодий машинобудівник року", "Молодий металург року" та "Молодий шахтар року" лауреатами стали відповідно Олександр Нестеренко ("Новокраматорський машинобудівний завод"), Олександр Нєлєпа ("Авдіївський коксохімічний завод") та Ігор Торговець ("Вугільна компанія "Краснолиманська").

Перемогу в номінації "Молодий журналіст року" отримала Марина Пухир (газета "Знамя Індустрії"), "Відкриття року в галузі культури і мистецтв" - Валентина Качура (керівник народної вокальної студії "Тріумф" з Бахмута), а "Відкриттям року в галузі спорту став" Олег Давиденко (бронзовий призер Чемпіонату Європи  з сумо серед дорослих 2015 та 2016 років).

Кращим "Молодим політиком року" став депутат Новогродівської міської ради Антон Кухлєв, "Молодіжним лідером року" - керівник обласного осередку національної скаутської організації України – ПЛАСТ Марина Шелудешева. Доцент кафедри іноземних мов Донбаського державного педагогічного університету Марина Шевченко отримала приз у номінації "Молодіжна ініціатива року".

Серед вчених нагородили доцента міжнародної економіки Маріупольського держуніверситету Ольгу Захарову, а серед працівників сільського господарства виділили свинарку з покровської агрофірми "Єдність" Марину Кочурову. "Молодим підприємцем року" став Андрій Кухтін.

Нагороди у номінаціях "Молодий держслужбовець року" та "Молодий працівник соціальної сфери року" отримали начальник юрвідділу Покровської РДА Лілія Зима та керівник Проекту "Допомога тяжкохворим дітям", волонтер з м. Маріуполь Анастасія Халіулова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>