Трастовий фонд з відновлення Східної України запустять у червні – Жебрівський

Трастовий фонд з відновлення Східної України запустять у червні – Жебрівський

626
Ukrinform
Підписання меморандуму про створення Трастового фонду з відновлення Східної України очікується у червні.

Про це заявив  у вівторок голова Донецької ОДА Павло Жебрівський на колегії облдержадміністрації, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"В найближчий час, думаю, у червні буде підписаний меморандум про Трастовий фонд з відновлення інфраструктури Східної України", - сказав Жебрівський.

За його словами, підписання меморандуму попередньо очікувалося під час візиту Президента України Петра Порошенка до Краматорська 14 травня, однак було відкладено тому, що у "новому міністерстві" виникли деякі питання, які потребують узгодження.

"Думаю, що в червні він буде підписаний, і до кінця року мають надійти кошти на відновлення інфраструктури", - зазначив П.Жебрівський.

Раніше очільник Донецької області в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомив, що Трастовий фонд з відновлення Східної України матиме окреме "вікно" для Донеччини і "фінансовий ресурс через UNDP буде йти напряму в область".

Голова Донецької ОДА висловив побажання, щоб фонд на 2017 рік мав близько 10 млрд дол. США фінансового ресурсу (головним чином, від міжнародних фінансових організацій як у виглядів кредитів, так і донорських коштів). За його словами, у такому випадку ці кошти можна буде спрямувати не лише на відновлення інфраструктури, а й в економіку, зокрема, на створення індустріальних парків.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>