Діаcпора - Останні новини

31 березня 2020

30 березня 2020

Українські церкви та Союз українців у Великій Британії звернулися до громади через Covid-19

Українська греко-католицька та Українська автокефальна православна церкви у Великій Британії опублікували спільне з Союзом українців у Великій Британії (СУБ) повідомлення до українців королівства через Covid-19.

На зборах членів Фундації Українського вільного університету обрали керівництво і затвердили бюджет

На річних загальних зборах членів Фундації Українського вільного університету (ФУВУ), які відбулися днями онлайн у зв'язку з пандемією Covid-19, обрали керівництво та затвердили бюджет на 2020 рік.

На Балі направили консула для допомоги українцям, які не змогли евакуюватися

Посольство України в Індонезії для допомоги українцям, які не змогли евакуюватися, направило на острів Балі консула, знайшло бюджетні варіанти проживання і визначило координаторів і волонтерів для надання консультацій.

В аеропорту Лісабона через дії міграційної служби загинув українець - діаспора

У Португалії громадянин України помер під час приступу епілепсії після того, як працівники міграційної служби застосували проти нього фізичну силу, вдягнули кайданки і покинули самого у приміщенні.

28 березня 2020

Спілка українців у Португалії просить Кулебу перевести призначені їй кошти на потреби МОЗ чи ЗСУ

Спілка українців у Португалії звернулася до міністра закордонних справ Дмитра Кулеби з проханням перенаправити кошти, передбачені для Спілки, на потреби Міністерства охорони здоров’я чи Збройних Сил України.

В Канаді скрипалька, роз’єднана з бабусею через Covid-19, влаштувала для неї музичний виступ

У канадській Місісазі скрипалька Віра Зміївська влаштувала музичний виступ під вікнами своєї 94-річної бабусі Анни, яка знаходиться у будинку для літніх людей і через карантин з огляду на Covid-19 не може приймати відвідувачів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-