Діаcпора - Останні новини

28 липня 2021


Представник УГКЦ разом з послом України відвідали у Словаччині табір пластунів

Очільник Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус разом з послом України у Словацькій Республіці Юрієм Мушкою відвідали табір Союзу скаутів «Пласт» поблизу словацького міста Кошиці.


Діаспора долучилася до проєкту до Дня Незалежності «Усе моє, все зветься Україна»

Управління закордонного українства МЗС з нагоди 30-ї річниці Незалежності України розпочало новий проєкт «…Усе моє, все зветься Україна», у якому беруть участь закордонні українці з різних куточків світу.

27 липня 2021


Представник УГКЦ обговорив з послом України участь громади у заходах з нагоди візиту Папи до Словаччини

Голова Пасторально-міграційного відділу владика Степан Сус у рамках душпастирського візиту до Словаччини обговорив послом України Юрієм Мушкою участь громади УГКЦ у заходах з нагоди візиту Папи Франциска до Братислави, який запланований на вересень цього року.


У Китаї стартує художній конкурс-виставка до Дня Незалежності України

У китайському Ухані, яке є містом-побратимом Києва, стартує віртуальний ІІ Міжнародний конкурс-виставка художніх робіт «День Незалежності України», організована освітньою компанією Uni Education» за сприяння Посольства України в Китаї.


У Братиславі владика Степан Сус відслужив для українців літургію

Голова Пасторально-міграційного відділу Української греко-католицької церкви владика Степан Сус відслужив літургію для українців Братислави у храмі Святої Розалії, який 2020 року передали українській спільноті.


Українська школа «Берегиня» в Японії провела зустріч з каратистом Станіславом Горуною

В українській школі «Берегиня» в японському місті Нагоя відбулася цікава онлайн-зустріч з українським каратистом Станіславом Горуною, який прибув в Токіо для участі в Олімпійських іграх 2020.

26 липня 2021


Україну відвідав голова Світової управи СУМ

Україну відвідав голова Світової управи Спілки української молоді Андрій Бігун, перебуваючи у батьківському краї він зустрівся з місцевими сумівцями та головою КУ СУМ в Україні другом Андрієм Фендиком.


Генконсул обговорив потреби українських студентів Краківського економічного університету

Генеральний консул України у Кракові В'ячеслав Войнаровський обговорив з ректором Краківського економічного університету Станіславом Мазуром актуальну ситуацію з українськими громадянами, які навчаються у цьому виші.


ЦВК акредитувала міжнародних спостерігачів КРЦ на всеукраїнські референдуми

Центральна виборча комісія України (ЦВК) акредитувала офіційних міжнародних спостерігачів від неурядової організації закордонних українців «Координаційний ресурсний центр» (КРЦ) на всі всеукраїнські референдуми, проведення яких заплановано у 2021-2022 роках.


У США до посольства завітали американські лікарі-волонтери, які надають меддопомогу для України

У Посольстві України в США відзначили діяльність американських лікарів-волонтерів, які надають професійну медичну допомогу для України, а також навчають на безоплатній основі українських колег в рамках проєктів громадських організацій «Разом» та «Українська Федерація Америки».


СКУ закликав запровадити мораторій на «Північний потік-2»

Світовий конґрес українців (СКУ) у контексті офіційного оголошення про досягнення угоди між президентом США Джо Байденом та канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель щодо добудови газогону «Північний потік-2» вкотре закликає уряд Німеччини запровадити мораторій на цей небезпечний геополітичний проєкт Кремля.

25 липня 2021

24 липня 2021


У Хорватії висадили українські тополі

Організатори глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet» разом з українськими та хорватськими дипломатами, представниками української діаспори висадили дерева.

23 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}