Діаcпора - Останні новини

03 лютого 2023


У Нетішині відкрили виставку ляльок-мотанок діаспорського проєкту «Князівни та княгині»

У музеї міста Нетішин, що на Хмельниччині, відбулося відкриття виставки «Князівни та княгині», на якій представлені 70 вбраних у княжі строї часів Київської Русі ляльок-мотанок, виготовлених більш як сорока майстринями з усієї України та з-за кордону.


В Осло відбудеться демонстрація «365 днів стійності – разом з Україною»

В Осло до річниці широкомасштабного вторгнення росії відбудеться демонстрація «365 днів стійності – разом з Україною», організована українською громадою в Норвегії, Спілкою українсько-норвезької дружби та Посольством України.

02 лютого 2023


В Ірландії відзначили встановлення побратимських відносин між Києвом і Дубліном

Посол України в Ірландії Лариса Герасько, представники Посольства й української громади взяли участь у відзначенні підписання Угоди про встановлення побратимських відносин між Києвом і Дубліном.

01 лютого 2023


Віцепрезидент СКУ попередив про активізацію масової операції пропаганди рф «Ми за мир»

Регіональний віцепрезидент Світового конгресу українців у Західній і Південній Європі, голова Спілки українців у Португалії Павло Садоха попередив про активізацію у західних країнах масової операції московської пропаганди «Ми за мир!».

31 січня 2023


У Нью-Йорку відбудеться театральна вистава «З Шевченком до перемоги»

В Українському народному домі в Нью-Йорку (США) 12 березня, до 209-річниці від дня народження видатного українського поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка, відбудеться театральна вистава «З Шевченком до перемоги».


Українців Японії закликали допомогти в організації заходів до річниці вторгнення росії

Посольство України в Японії звернулося до представників українських громад та організацій у різних регіонах країни з проханням допомогти в організації та проведенні по всій Японії масових заходів на підтримку України у річницю повномасштабного вторгнення рф.


У Молдові завдяки діаспорі переселенці з України змогли безплатно відвідати симфонічний концерт

Національна філармонія Молдови за підтримки Посольства організувала симфонічний концерт «Акорди дружби», на який майже сотню квитків для тимчасово переміщених українців придбала Українська громада Молдови.


Українців Португалії попередили про проведення у країні гібридних антиукраїнських акцій

Українців Португалії закликали організувати проукраїнські акції у той час, коли проросійська організація Conselho Português para a Paz e Cooperação проводитиме гібридні маніфестації із закликами до португальського уряду не поставляти зброю Україні та не підтримувати санкції проти рф.


На Кіпрі українці організували благодійний забіг на підтримку України

У столиці Республіки Кіпр Нікосії за ініціативи та сприяння Посольства України та у співпраці з Товариством українсько-кіпрської дружби було організовано та проведено благодійний захід на підтримку України «RunForUkraine».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}