У Сербії провели фестиваль української культури «Калина»

У Сербії провели фестиваль української культури «Калина»

Фото
Укрінформ
У Культурному центрі міста Кула відбувся 20-й фестиваль «Калина» – найбільший культурний захід української громади в Сербії.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив Мирослав Гочак – віцепрезидент Світового конгресу українців (СКУ) у Південно-Східній Європі.

У святковому концерті взяли участь українські товариства з Сербії: КМТ ім.Івана Сенюка з Кули, ЦУК «Кобзар» з Нового Саду, КПТ «Карпати» з Вербасу, УКПТ «Калина» з Інджії, ТПУК «Коломийка» зі Сремської Митровиці та закордонні гості УКПТ ім.Тараса Шевченка з Прнявора (Боснія і Герцеговина), дует Анна і Микола Грін з Малих Ремет (Тіміш, Румунія).

Також на фестивалі виступили гості з України –  ансамбль народних танців «Веселі гуцулята» і театр пісні «Гармонія» з Калуша.

Крім того, у мистецькій галереї культурного центру м.Кула відкрито виставку фотографій Желька Ворінського, Бориса Барановського та Бориса Біленького.

Організатор фестивалю – Національна рада національної меншини у Сербії.

Нагадаємо, у травні дружина Президента України Олена Зеленська зустрілась у Белграді з українською та українсько-русинською громадами.

Фото: Petar Bril

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-