Українські книжки надійшли до українських осередків у Грузії

Українські книжки надійшли до українських осередків у Грузії

Укрінформ
У рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу» українські книжки надійшли до українських осередків, садочків та бібліотек у грузинських містах Тбілісі, Горі, Батумі та Кутаїсі.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило Посольство України в Грузії.

Так, українські книжки передані українському осередку в м.Горі, українському дитячому садочку №93 (район Дігомі, м.Тбілісі), мультимовному денному табору «Смайлик» при НДО «IACD «Revival» (м.Тбілісі), благодійній організації Unite Together (м.Тбілісі, м.Батумі, м.Кутаїсі), садочку «Барвінок» (м.Тбілісі), українській бібліотеці в Національній Парламентській бібліотеці (м.Тбілісі), Союзу журналістів «Будинок грузинсько-української преси та книги» (м.Тбілісі), «Happy Space» (м.Батумі), кафе-бібліотека «Інститут» (м.Батумі), українська бібліотека (м.Батумі, вул. Івана Джавахішвілі, 72).

Акція «Українським дітям – українську книгу» діє за сприяння Держкомтелерадіо, Офісу Президента України, Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства закордонних справ України.

Нагадаємо, активісти придбали та роздали маленьким українцям, які мешкають у грузинському місті Батумі, 30 книжок «Конституція для всіх: для великих і малих».

Фото: Посольство України в Грузії / Фейсбук

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-