Притула закликав діаспорян гуртуватися для координації відправки допомоги в Україну

Притула закликав діаспорян гуртуватися для координації відправки допомоги в Україну

Відео
Укрінформ
Представникам української діаспори за кордоном слід гуртуватися та координуватися для більш ефективної організації відправки допомоги та військових вантажів в Україну.

Як повідомляє Укрінформ про це український телеведучий та волонтер Сергій Притула сказав у відеозверненні до представників української діаспори за кордоном.

«Любі мої українці від США і Канади до Ізраїлю та Австралії, вся Європа. Всі, хто пише, обриває телефони українським волонтерам в Києві чи інших містах. По-перше, хочу подякувати за вашу активність та жертовність. Але ви телефонуєте по одному і кажете, що ви в Італії і у вас є машина або ви в Америці і хочете купити дрони, або в Ізраїлі хочете купити медичні засоби. У вже обриваються руки - не встигаємо опрацьовувати ваші запити», - звернувся Притула до діаспорян.

Волонтер закликав організовуватися на місцях у кожній країні, об’єднуватися між з особою, оцінювати на місцях можливості та спроможності. Також Притула попросив про допомогу в цьому Світовий конгрес українців.

Щодо відправки допомоги Притула сказав, що в Україну безпосередньо її завезти зараз змоги немає. Але можливо завезти в Польщу, для чого слід звертатися з діаспорянами в Польщі.

«Звертаюся до тих українців у Польщі, хто зараз є поближче до Шегинів (Яворівський р-н, Львівська обл. - ред.), де створюється зелений коридор. Перемишль, Жешув - логістичні склади та центри створюйте там. Фури будемо підганяти під кордон. Завантажуйте їх звідти й вже у логістичних центрах Львова чи Івано-Франківська будуть «розкидати» по тим містам, де це найбільш потрібно», - пояснив Притула.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні створили координаційний центр із допомоги постраждалим містам, зокрема, із забезпечення продовольчими продуктами, ліками, питною водою та паливом.

Фото: ФБ сторінка Сергія Притули

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-