УКФ планує у 2022 році більше зосередитися на підтримці української діаспори

УКФ планує у 2022 році більше зосередитися на підтримці української діаспори

Укрінформ
Український культурний фонд має намір наступного року більше уваги приділити українській діаспорі та світовому українству.

На цьому наголосив виконавчий директор УКФ Владислав Берковський під час презентації діяльності Фонду для представників українських громад та культурного сектора за кордоном, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Одним з головних завдань, які поставлені державою перед УКФ, і що відображено в законі про Український культурний фонд, є підтримка української діаспори та світового українства. І в наступному році ми плануємо більше зосередитися в цьому напрямку. Ми готові допомагати, розвивати, вкладатися в розвиток української культури. На сьогодні лише за 2021 рік ми підтримали понад 500 проєктів, які стосуються різних тематик і напрямків. Мені дуже прикро це відзначати, але якраз напрямки, які стосуються діяльності та підтримки світового українства, української діаспори, – це фактично одиничні проєкти. Мені б хотілося бачити їх набагато більше», – сказав Берковський.

Читайте також: Владислав Берковський, виконавчий директор Українського культурного фонду

Він зазначив, що метою презентації є підтримка закордонного українства, налагодження співпраці, її поглиблення і формування нових культурних проєктів, які будуть націлені не лише на саму Україну, а й дозволять підтримати українців поза її межами.

«І тому сьогодні ми проводимо зустріч з вами усіма, представимо свої можливості, обговоримо ваші ідеї, пропозиції для того, щоб випрацювати спільний рух, побачити спільний шлях, який приведе нас до більшої підтримки української культури, української ідеї у світі», – підкреслив виконавчий директор УКФ.

Своєю чергою заступник директора Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Андрій Яців зауважив, що захід зібрав розмаїту аудиторію з багатьох країн світу.

«Із 35 країн зареєструвалися наші учасники. Нас усіх об’єднує Україна та бажання творити культуру, сучасний культурний продукт», – сказав він.

Нагадаємо, Український культурний фонд планував інвестувати 588 мільйонів гривень у розвиток культури та креативних індустрій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-