У Нью-Йорку відбудеться фестиваль сучасної української музики

У Нью-Йорку відбудеться фестиваль сучасної української музики

Укрінформ
У Нью-Йорку 5–7 березня відбудеться другий щорічний фестиваль сучасної української музики – Ukrainian Contemporary Music Festival, який цього року організовано в онлайн-форматі.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сторінці Українського інституту у Фейсбуці.

Організатори зауважують, що фестиваль популяризує внесок України до світової традиції сучасної академічної музики.

Тема цьогорічного заходу – «Голоси через покоління» (Voices Across Generations) – присвячена 30-й річниці незалежності України. У програмі – твори молодої генерації українських композиторів, а також доробок митців-шістдесятників.

Відбудуться наступні фестивальні заходи:

5 березня 19:00 (за часом у Нью-Йорку) – стрім з Українського музею в Нью-Йорку. Тема: Голоси Нового Міленіуму (Voices from the New Millennium);

6 березня, о 12:00 (за часом у Нью-Йорку) Кураторство музичного фестивалю: підходи до нових репертуарів (Curating the Music Festival: Approaches to New Repertoires);

6 березня, о 19:30 (за часом у Нью-Йорку). Тема: Київський Авангард (Kyiv Avant-Garde);

7 березня, о 14:30 (за часом у Нью-Йорку). Тема: Електроакустичні голоси (Electronic Voices).

Фестиваль у партнерстві з громадською організацією Razom for Ukraine співорганізовує Український інститут (Ukrainian Institute).

Квитки можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, на Європейському кіноринку (European Film Market), який проводиться з 1-го до 5 березня включно і через пандемію коронавірусу відбувається в онлайн-форматі, працює Український національний стенд.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-