Українська православна церква у США відслужила панахиду за героями Небесної Сотні

Українська православна церква у США відслужила панахиду за героями Небесної Сотні

Фото
Укрінформ
Подвиг героїв Небесної Сотні, які поклали життя за Україну, мають пам’ятати всі покоління українців, вважає першоієрарх Української православної церкви  у США митрополит Антоній.

Про це він заявив у Свято-Андріївському соборі Української православної церкви у США у місті Саут-Баунд-Брук (Нью-Джерсі, США), повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Світ повинен знати, що те, що український народ протягом поколінь пам’ятає, що герої не вмирають. Вони продовжують жити у пам`яті нації та будуть прикладами для майбутніх героїв», - сказав митрополит Антоній.

Він попросив всіх присутніх пам’ятати про подвиг загиблих на Майдані. На його думку, сам факт того, що Україна досі існує, попри всі випробування і загроз, є дивом.

"Як може нація продовжувати існувати і терпіти, коли в її суспільстві не було навіть одного покоління, яке би народилося і прожило без війни або переслідувань? Тільки з Божою волею наша Україна сьогодні існує", - пояснив митрополит. 

Читайте також: У Харкові пам’ять Героїв Небесної сотні вшанували на акції-реквіємі

Петро Порошенко відвідав панахиду за Героями Небесної Сотні в Нью-Джерсі / Фото: Михайло Палінчак

Після промов митрополита та Президента України відбулися молебень та панахида за загиблими на Майдані. По її завершенню митрополит Антоній, митрополит Даніїл, Президент Петро Порошенко, посол України у США Валерій Чалий, міністр закордонних справ України Павло Клімкін і постійний представник України при ООН Володимир Єльченко поклали квіти до могили митрополита Мстислава (Скрипника).

У середу у Свято-Андріївському соборі Української православної церкви у США (м. Саус Баунд Брук, Нью-Джерсі, США) відбулася панахида за загиблими героями Небесної Сотні та спільний молебень за участі Президента України Петра Порошенка та першоієрарха Української православної церкви США, митрополита Антонія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-