У Вашингтоні пройде конференція з нагоди 5-ї річниці Небесної Сотні

У Вашингтоні пройде конференція з нагоди 5-ї річниці Небесної Сотні

Анонс
Укрінформ
Спеціальна конференція з нагоди 5-ї річниці вшанування Небесної Сотні відбудеться 8 лютого у Вашингтоні.

Про це йдеться у повідомленні Українського Конгресового Комітету Америки (УККА), розміщеному за посиланням зі сторінки УККА у Facebook.

«8 лютого у Вашингтоні, округ Колумбія, відбудеться спеціальна конференція з нагоди 5-ї річниці Небесної Сотні. Організована Українським Конгресовим Комітетом Америки (УККА), найбільшою представницькою організацією американців українського походження, ця подія стане нагодою вшанувати трагічну жертву цих відважних героїв, згадати внесок, який вони зробили для вільної України, і обговорити спадщину Революції Гідності через 5 років після цих історичних подій», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на конференцію запрошено як політиків, так і очевидців - для того, щоб представити як історичне значення руху Євромайдану та його активістів, так і загальну роль, яку організована українсько-американська громада діаспори відігравала у наданні допомоги своїй батьківщині з 2014 року.

Після двох панельних обговорень конференція завершиться ключовим зверненням американського високопосадовця.

Як відомо, в Україні День Героїв Небесної Сотні відзначається 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Саме 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану.

Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. Окрім українців, жертвами режиму Януковича стали білоруси, вірмени та грузини. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної Сотні.

Президент України Петро Порошенко посмертно присвоїв звання Героїв України 104-м Героям Небесної Сотні. Троє іноземців (громадянин Білорусі Михайло Жизневський, Грузії – Зураб Хурція і Давид Кіпіані) нагороджені орденами Героїв Небесної Сотні посмертно.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-