Українка увійшла до тридцятки найперспективніших людей Азії

Українка увійшла до тридцятки найперспективніших людей Азії

1960
Ukrinform
За версією американського журналу Forbes, директор аналітичного центру Українська демократична ініціатива (Ukraine Democracy Initiative) при Сіднейському університеті українка Ольга Олейнікова та її партнер Кирило Медведєв (Kyrylo Medvediev) з проектом Персолло (Persollo) увійшли до списку найбільш впливових, креативних та успішних молодих підприємців усього Азіатсько-Тихоокеанський регіону. 

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу з посиланням на Forbes.

"Це велика честь опинитися у списку Forbes 30 Under 30 Аsia... Я хочу, щоб українська молодь почала мислити глобально, вірити в свої сили та бачити нові можливості. Якщо ми - команда простих українців з Києва, Донецька, Полтави, Сум, змогли створити Персолло (Persollo) – платформу для сотень малих та великих бізнесів в 16 країнах світу, то інші українці також можуть досягти успіху”, - прокоментувала корепонденту своє визнання молода українка.

Проект Персолло (Persollo) – перша у світі віртуальна комерційна платформа, яка дозволяє дрібним підприємцям, брендам та лідерам думок монетизувати соціальні мережі, конвертуючи лайки у продажі в один клік, без необхідності створювати складні торгові сайти. Персолло пройшов акселерацію у найвідомішому Австралійському інкубаторі, отримав інвестиції та протягом останніх двох років не залишає список топових fintech стартапів Австралії.

Наразі платформою користується понад 750 компаній у 16 країнах світу, серед яких New Balance, Sunglass Hut, Australian UGGs Original, Wooden City, Skincare THREE, Marie Claire.

Окрім бізнесу та інновацій Ольга Олейнікова відома своєю соціальною діяльністю.

“Наша команда також займається соціальними проектами з підтримки розвитку України. На базі Університету Сіднея ми створили дослідницький та аналітичний центр Українська демократична ініціатива (Ukraine Democracy Initiative). Ми поставили за мету долучити Зелений континент до глобального проекту розширення обізнаності про Україну”, - наголосила науковець.

Читайте також: У Харкові завершився Міжнародний конкурс юних піаністів

Американський Forbes утретє опублікував щорічний рейтинг, в якому представлені по 30 найперспективніших в Азії бізнесменів і винахідників, стартаперів та вчених, спортсменів і діячів мистецтва, журналістів і ритейлерів до 30 років. У кожній з 10 категорій представлено по 30 учасників. Таким чином, до списку 2018 увійшло понад 300 осіб (в деяких категоріях були представлені відразу кілька людей - наприклад співзасновників однієї компанії) з рекордного числа азійських країн. Вперше в азійському списку опинилися молоді таланти з України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>