У Парагваї відзначили 25-ту річницю дипвідносин з Україною

У Парагваї відзначили 25-ту річницю дипвідносин з Україною

Фото
1434
Укрінформ
В парагвайському місті Енкарнасьйон відбулася низка урочистих заходів з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Парагваєм.

Заходи організувало Почесне консульство України в Парагваї у м.Енкарнасьйон, повідомляє українське посольство.

"На центральній площі міста – Пласа де Армас – відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та меморіального знаку пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні", - йдеться у повідомленні.

У церемоній взяли участь посол України в Аргентині та Парагваї (за сумісництвом) Юрій Дюдін, почесний консул України в Парагваї Андрес Троцюк, депутати Національного конгресу від департаменту Ітапуа, керівники муніципалітету м.Енсарнасьйон та представники української громади.

Після цього в Українському клубі міста відбувся урочистий захід, у ході якого посол України Ю.Дюдін розповів про важливість збереження національних традицій українського народу у Парагваї.

Дипломат також повідомив про відзначення у цьому році 100-річчя Української національної революції 1917-1921 років та 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні, окремо відмітивши визнання Парагваєм на державному рівні у 2007 році Голодомору актом геноциду українського народу.

До того ж український посол ознайомив присутніх із нинішньою ситуацією в Україні, пов’язаною зі збройною агресією РФ проти нашої держави, та про реформи, що здійснюються українським Урядом з метою докорінної трансформації усіх сфер соціально-політичного життя, а також наголосив на важливості збереження єдності українства у всьому світі в умовах збройної агресії проти України.

Крім цього відбулась зустріч посла Ю.Дюдіна та почесного консула А.Троцюка з депутатами Національного конгресу Парагваю В.Хармсом та М.Касересом, у ході якої були обговорені питання співпраці між законодавчими органами двох країн, продовженням роботи Групи дружби з Україною після оновлення складу парагвайського парламенту за результатами загальнонаціональних виборів, які відбудуться у квітні 2018 року, а також надання парламентської підтримки перспективним проектам двосторонньої співпраці.

Довідка. За різними оцінками, в Парагваї проживає 15-20 тисяч етнічних українців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-