Українці перемогли на фестивалі сніжної скульптури у Швейцарії

Українці перемогли на фестивалі сніжної скульптури у Швейцарії

Фото
Укрінформ
Українські скульптори другий рік поспіль здобули перемогу на міжнародному фестивалі сніжної скульптури "World Snow Festival" у Швейцарії.

Про це Українській правді розповів один з українських учасників Богдан Куцевич.

"Українська команда зі сніжного блоку заввишки 3,5 метри висікла снігову скульптуру "Спіраль часу". На її створення чоловіки витратили більше 4 днів. Скульптура зображує нескінченну спіраль часу, якою кожна людина подорожує щорічно. Спіраль візуально поділена на чотири частини, з яких кожна символізує одну з чотирьох пір року. Пори роки позначаються різними людськими слідами", - розповів він.

За його словами, темою цьогорічного фестивалю була "Чотири сезони", а в минулому - "Магія". Саме в 2017 році чоловіки вперше перемогли у змаганні зі скульптурою у формі магічного плаща з посохом.

Як зазначається у повідомленні, українська команда із чотирьох скульпторів сформувалась 5 років тому. За цей час чоловіки вже встигли взяти участь у різних конкурсах і фестивалях у США, Канаді, Китаї, Швейцарії, Швеції та Україні.

Вони творять скульптури зі снігу, піску, сіна та соломи. До списку планують додати ще й лід. Це заняття для них як хобі.

До слова, загалом у 36-му фестивалі сніжної скульптури взяли участь команди з 10 країн: США, Японії, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Нідерландів, Швейцарії, Словенії та України.

Фото Богдана Куцевича

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-