Українка стала зіркою глянців у Азії

Українка стала зіркою глянців у Азії

Фото
3203
Ukrinform
21-річна Лідія Білик родом з Кам'янки (Черкаська обл.) стала популярною моделлю у Таїланді та Китаї для зйомок у глянцевих журналах та каталогах одягу. 

Про це пише vikka.ua.

"До мене біля університету, де я навчаюся, підійшли дві дівчини. Розповіли про фотошколу і моделінг, дали свою візитку та запросили на пробні зйомки. Довго вагалась, бо не зовсім розуміла, як зможу працювати у моделінгу. За рік мені зробили перше портфоліо і почали шукати контракт. Вирішили відправити для першої поїздки у Бангкок", - розповідає дівчина.

За словами Лідії, у Таїланді їй довелося самотужки їздити на кастинги та спілкуватися з іноземцями. Із своєї першої подорожі привезла перший журнал, каталожні фото та досвід.

Також дівчина зазначила, що в Китаї доводилося працювати по 12 годин на добу, але виморювало не це, а постійні непорозуміння з візажистами чи менеджерами з агентства, чим зазвичай і славиться ця країна. 

"Стандартний каталог знімають приблизно за 8 годин. За цей час тебе переодягнуть більше ста разів. Колись я працювала 12 годин і там було десь 350 комплектів одягу. Під час показів для моделей практично завжди однакова система: приходиш о 7-8 ранку, а початок шоу о 19:00 чи 20:00", – розповіла про нюанси роботи модель.

Однак справжнім випробуванням для українки став Таїланд. На одній із зйомок у дівчини зайнялася сукня та були опіки.

"Думала, що повезуть мене на берег океану. Їхали більше двох годин, але приїхали у якесь тайське село. Відкриваю дверцята машини і встаю на якусь мокру глину в своїх чорних нових замшевих балетках, - розповідає Лідія. - Далі ми поїхали до локації у кам'яні руді скелі. Було дуже спекотно. Зробили макіяж, зачіску, але сукні прилипали до тіла, дихати важко. Для фотосесії принесли феєрверки та запалили їх. За 20 секунд потрібно було зробити багато фото. Іскри потрапили мені на груди і там були опіки. На тій же зйомці зайнялася сукня і її гасили прямо на мені. Навіть не могла поворухнутися, бо одяг був дуже незручний", - згадує вона.

Крім цього черкащанка зазначила, що з усіх країн, де їй доводилося працювати вона найбільше полюбила Таїланд.

"Тайці добрі люди. Вони по десять разів скажуть "дякую", посміхнуться. Бангкок сам по собі божевільний трохи, але я звикла. Живність всіляка бігає: тарганчики, пацюки, ящірки, варани, замучені спекою коти та собаки. Всі вживаються у столиці. Також люблю Таїланд за його архітектуру. Мені так ні китайські, ні корейські храми не подобаються, як тайські. Вони цінують свою культуру і це помітно. Так і має бути. А ще там, коли йдеш по столиці, не завжди відчуваєш себе в Азії. Дуже багато людей європейської зовнішності. Арабів та індусів теж багато", – ділиться враженнями дівчина.

Фото з Facebook Лідії Білик

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-